ChargerLAB POWER-Z USB Cihazı PD Dijital Gerilim ve Akım Dalgalanma Çift Tipi-C KM001C Metre Güç Banka Dedektörü
  • Yenilendi

ChargerLAB POWER-Z USB Cihazı PD Dijital Gerilim ve Akım Dalgalanma Çift Tipi-C KM001C Metre Güç Banka Dedektörü

₺ 45.85

Ürün sayısı
Mağazada

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Charger LAB POWER-Z USB Cihazı PD Dijital Gerilim ve Akım Dalgalanma Çift Tipi-C KM001 C Metre Güç Banka Dedektörü
Özelliği :
1. yüksek hassas ölçüm : bir gerilim ve akım ADC özel çip ile tipik bir hassas 0.02% ölçüm hatası ve tipik bir sıcaklık sürüklenme 10ppm of MCP3421. daha iyidir Aynı zamanda, tipik bir yüksek kalite örnekleme direnç ile tipik bir sıcaklık sürüklenme 20ppm ve güç 3 w entegre sipariş akım hassasiyeti sağlamak. Maksimum ulaşabilirsiniz 0.01% okuma hataları.
2. yüksek hız ölçüm : sağlarken doğruluk, gerilim ve akım veri toplanan her 10 ms, 10 kat daha hızlı akran üretici, ve yüksek hızlı çıkış dalgalanma test etmek için kullanılır, tepki hızı, gürültü ve diğer veri.
3. dalgalanma testi : bir osiloskop fonksiyonu benzer, ama karşılaştırıldığında osiloskop hız aynı değildir, günlük genel karşılayabilir gereksinimleri, test edebilirsiniz daha düşük 50 hz dalgalanma.
4. kapalı hattı eğrisi : dahili büyük kapasiteli bellek, toplam 5 grupları, her grup kaydedebilirsiniz 50 saat. Bu elektrik ekipmanları fonksiyonu şarj eğrisi test edebilirsiniz, ve depolama aralığı ayarlanabilir.
5. üst monitör güçlü PC iletişim yazılımı, online veri, çevrimdışı veri yönetimi, kalibrasyon, firmware yükseltmeleri bir, ve ücretsiz sürücü, tak ve çalıştır. Pro versiyonu da test PD2.0 protokolü, monitör üzerinde veri CC hattı ve decode ekran, gibi bir kayıt Mac bilgisayar el sıkışma, toplam 10 paketleri, her veri paketleri içeriğini metin restore edilebilir, teknoloji geliştirme için çok uygundur.
6. QC protokolü testi : sen olup olmadığını sniff USB arayüzü mobil güç veya şarj QC2.0 veya 3 hızlı şarj protokolü destekler.
7. PD protokolü test : enstrüman PD gelen iletişim fiziksel çip, pro sürümü ek olarak yakalanabilir PC iletişim yazılımı, standart versiyonu da monitör ve sniff USB arayüzü mobil güç veya şarj için destek PD2.0 protokolü.
8. zengin arayüz : enstrüman 6 USB bağlantı noktaları ile entegre, bir HID için iletişim ve bağımsız güç kaynağı, iki TYPE-C USB oluşturmak için bir çift için test TYPE-C veri hattı ve PD iletişim, korumak için bir Mikro USB girişi hattı testi eski standart veri hattı, Ve diğer iki TYPE-A tipi arayüzü ortak testi arayüzü.
Şartname :
Master IC : Cortex TM-M3 72 mhz
Ekran : OLED 128 X64 50 hz (yenileme 50 kez)
Teorik ömür boyu dahili depolama : yaklaşık 30 yıl rastgele depolama algoritması
Çalışma sıcaklık : 0-40 ℃
Limanlar : USBA, Mikro USB, TYPE-C
Maksimum yıllık sıcaklık sürüklenme hata : ± 50ppm
Boyutu : 62x24x12mm/2.

Model Numarası:
USB PD Tester
boyutlar:
-
Çalışma Sıcaklığı:
0-40℃
doğruluk Sınıfı:
-
ekran tipi:
Dijital Sadece
diy malzemeleri:
Ağaç
Marka Adı:
alloet
Güç Kaynağı:
-