1 adet M42-NX M42 Iplik Lens NX Montaj Kamera Lens Adaptör Halkası için Yüksek Kaliteli Lens AdapterAccessory Promosyon adaptörü
  • Yenilendi

1 adet M42-NX M42 Iplik Lens NX Montaj Kamera Lens Adaptör Halkası için Yüksek Kaliteli Lens AdapterAccessory Promosyon adaptörü

₺ 4.73
₺ 4.98

Ürün sayısı
Mağazada

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

  Ayarlanabilir yüksek hassasiyetli Lens adaptörü M42 konu Lens Samsung için NX dağı kamera M42-NX yüzük
Fonksiyonu :
Tam manuel çalışma, manuel odaklama ve iris manuel ayar gövde, diyafram öncelikli pozlama ve sonsuz odak manuel pozlama elde edebilirsiniz.
Özellikler :
Model : MEGNS M42-NX
Lens için uygun : M42
Kamera için uygun : Samsung NX11 NX10 NX5 için, NX1000 NX2000 için uygun değil
Malzeme : Alüminyum alaşımlı
Boyut : approx.55x35x30mm/2.16x1.37x1.18''
Kullanım Kılavuzu :
1. adaptör halkası, fotoğraf çekmek, lensin kaynaklarını büyük ölçüde genişletmek ve fotoğrafa daha fazla olasılık ve zevk getirmek için farklı lens ve kamera markalarını bağlayabilir. Dönüştürdükten sonra otomatik odaklama yapamaz, manuel odaklama ve manuel odaklama gerektirir.
2. M viteste her türlü kamera fotoğraflanabilir. Fotoğraf ve fotoğraf parametreleri diyafram bilgilerini göstermez. Elle ayarlanırlar veya manuel olarak ayarlanırlar. Kameranın değiştirilebileceği ayarlar deklanşör ve ISO parametreleridir.
3. bazı kameralar, SONY NEX tek elektrik, vb için Canon SLR için çok uygun olan AV, P ve otomatik gearm tarafından fotoğraflanabilir, nikon için bu tür bir işlev sağlamak için genellikle üç haneli sayıya ihtiyaç duyar.
4. bazı kamera menüsünün, SONY SLR, NEX tek güç, M4/3 tek güç ve benzeri için shutter şöre ayarlanması gerekir. M dişli shutter şöre basamadığında veya "yanlış kurulum merceği" uyarısını sorduğunda, genellikle "özel" ayarlanan "yerde kamera menü ayarlarını değiştirmelidir, nerede "lens serbest bırakma deklanşör" denir ve benzeri, değişiklik izin vermek için ayarlanır.
Not : satın almadan önce, lütfen kameranızın "lensin kullanılmasına ve serbest bırakılmasına izin verilmediğinde" fonksiyonuna sahip olduğunu onaylayın. Böyle bir işlev yoksa, satın almayın.
Manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm farklı izin verin.
Farklı ekran ve farklı ışık nedeniyle, resim öğenin gerçek rengini göstermeyebilir. Anlayışınız için teşekkürler.
1 x Adaptör Halkası

Marka Adı:
ALLOYSEED
Model Numarası:
Adapter Ring